Yağ yakan zayıflama çayları,  ve buna benzer onlarca çeşit türedi son zamanlarda. Bilidiği üzere yeşillik ve yeşilliklerle yapılan çayların sağlıklı olduğunu bir çok doktor söylüyor hatta söylemese de buna benzer şeyleri sürekli değiştire değiştire insanlara sunuyorlar. içinde olduğumuz zamanda zayıflamak isteyen kişilerin sayısında hızlı artışlar doktor ve diyetisyenlerin de bir hayli iş başı yapmalarına neden oluyor. Bir çok kişi aktarlara uğrayıp çay yada zayıflamaya  yardımcı ürünler alsa da, herşeyin başının insanın kendisini tanıması/bilmesi demek yanlış olmaz sanırım. Şimdi gelelim neyin nasıl yapıldığına..

zayıflama çayı tarifi örneği;

Özellikle kadınların kullandığı yöntem olan, diyet yaparken sağlıklı ve doğal yollarla kilo vermenize destek olacak şekilde hazırlanmış tariflerinden birini sizlere hazırladık. Burdaki ürünleri aktarlardan rahatlıkla satın alabilir kolayca hazırlayabilirsiniz. Bu sizlere sunmuş olduğumuz diyet çayının yanında yediklerinize de dikkat ederseniz 1 ayda 4 kilo vermeniz mümkün olabiliyor.

zayıflama çayı tarifi Zayıflama çayı tarifi ve zayıflama çayı nasıl yapılır

İçindekiler

  • Mate
  • Biberiye
  • Funda
  • Yeşil çay
  • Kekik
  • Limon

(Her birinden 100 gram olacak şekilde alabilirsiniz.)

Zayıflama çayı tarifi nasıl hazırlanır?

1 litre taze kaynamış ve dinlendirilmiş sıcak suyun içerisine 2 tatlı kaşığı yeşil çay ekleyin.
Sıcak suya birer tatlı kaşığı Biberiye, Funda, Mate, Kekik ekleyin.
Bu çay karışımına bir de bir dilim limon ekleyin.
Sonrasında çayın 7-8 dakika demlenmesini bekleyin.
Çayımız demlendikten sonra çayı süzgeçten süzerek şişeye doldurun.

Kullanımı

Toplamda 1 litre olan demlenmiş ve süzülmüş çayı her gün her yemeklerden önce özellikle aç karna eşit miktarda için.

Not: Burada dikkat etmeniz gereken nokta, bu zayıflama çayını her gün taze taze demlemeli ve çay bayatlamadan tüketmelisiniz. Bu şekilde sürekli kullanımınızda sağlıklı kilo vereceğinizi söylüyor bazı kişiler.

Yorumlar

Yorumlar(1 )

Sen de Yorumla!