Sevgili moda bağımlıları beklenen Sonbahar – Kış Bayan Modelleri trendi dikkat çekici olmaya başlanmıştır. Bu kış abiye modası yoğun şekilde şık ve göze çarpan boyutlarda. Bunun beraberinde seçenek olarak birbirinden çeşitli alternatifler de sunmuyor değil. öncelikle sezonun trend abiye modasında diri renkler aşırı moda. Kırmızılar, fuşyalar, morlar, pembeler ve şeftali tonları yoğun şekilde trend. Bunun yanında siyah her süre bulunduğu benzeri bu sezon da olmazsa olmazların başını çekiyor.

Sonbahar - Kış Bayan Abiye Elbise Modelleri Sonbahar - Kış Bayan Abiye Elbise Modelleri

Sonbahar – Kış Bayan Abiye Elbise Modelleri

2015-2016-Sonbahar-Kış-Abiye-Elbise-Modelleri Sonbahar - Kış Bayan Abiye Elbise Modelleri

2015-2016-Sonbahar-Kış-Abiye-Elbise-Modelleri

2016-kış-abiye-elbise-modelleri Sonbahar - Kış Bayan Abiye Elbise Modelleri

2016-kış-abiye-elbise-modelleri

2016-kış-abiye-elbise-trendi Sonbahar - Kış Bayan Abiye Elbise Modelleri

2016-kış-abiye-elbise-trendi

2016-kış-abiye-elbise-trendi Sonbahar - Kış Bayan Abiye Elbise Modelleri

2016-kış-abiye-elbise-trendi

Gelelim dantelin asaletine ve bitmek bilmeyen trend olma niteliğine sonbahar – kış bayan abiye elbise modelleri. Dantel abiye giysi modelleri bu sezonda da epey bir moda. bilhassa siyah dantel abiye giysi modelleri çok cool duruyor tam olarak öneririm. Bunun beraberinde dantel süslemeli abiye elbise modelleri de çok popüler. Dantel ve tül karışımı abiyeler ise son derece şık duruyor.

iddiadan uzak ve sade abiye elbiselerin aşırı trend olmasının yanında bol dekolteli ve iddialı abiye elbiseler de bu sezon son derece popüler. Kış düğünleri için elbisenizin üzerine şık bolerolar veya uzun kollu abiye elbiseler tercih edebilirsiniz. 2016 kışının en trendleri arasında deriler geliyor. Deriyi seviyorsanız şunu söylemek isterim ten abiye giysi modelleri de bu kış epey bir popüler. tamamen ten bir abiye giysi siyah ojelerle ve koyu bir makyajla beraber muhteşem bir kombin olacaktır.

Yorumlar


Sen de Yorumla!