Beslenme uzmanları Aidan Goggins ve Glen Matten onların yeni kitabı ile diyet sektöründe devrim vardır . Beslenme bilim adamları sadece sirtfoods içeren tarifleri izleyerek sıska genler üzerinde geçiş yapmak için tasarlanmış bir çığır açan bir plan geliştirdiler.

Sirtfood Diyeti Sirtfood diyeti nedir?  Sağlıklı zayıflama

Eğer karıştı iseniz, olmayın. Sirtfoods vücutta sözde “zayıf gen” terimi, yollar üzerinde geçiş Sirtuin etkinleştiricileri içermektedir, günlük bitkisel gıdalar, son zamanlarda keşfedilen bir gruptur. Bunlar daha yaygın açlık ve egzersiz ile aktive aynı yolları vardır – onlar vücut, yağ yakmak, kas artırmak ve sağlığını geliştirmek için yardımcı anlamına gelir.

Aidan ve Glen, bu yeni diyet arkasındaki adamlar, aşağıda sizin için bozuldu …

Çocuklar, Sirtfoods nelerdir ve neden bu kadar özel?
Sirtfoods hücresel atıkları temizler ve yağ yakar vücutta güçlü bir geri dönüşüm süreci açmak gıdaların yeni keşfedilen bir gruptur. egzersiz ve oruç ile aktive aynı genleri – Onlar bizim sirtuin “sıska” genleri aktive ederek bunu. Sonuç, daha enerjik yalın ve sizi sağlıklıdır. Sirtfoods hepsi hazır ve ulaşılabilir gıdalar ve üst Sirtfoods bazı kale, roket, maydanoz, kırmızı soğan, çilek, ceviz, sızma zeytinyağı, kakao, köri baharat, yeşil çay ve kahve servisi (evet, kahve!). Odak faydaları yeme yoluyla hasat edilir Sirtfoods ile gıdalar kesme bir önceki popüler diyetler aksine.

yağ yakma ile birlikte, Sirtfoods aynı zamanda doğal iştah doyurmak ve sağlıklı bir kilo ulaşmak için onları mükemmel bir çözüm haline kas fonksiyonunu artırmak için benzersiz bir yeteneğe sahiptir. Ve sağlık arttırıcı etkilerinin çalışmalar onları sadece birkaç isim diyabet, kalp hastalığı ve Alzhemier en yararları ile, kronik hastalıkların önlenmesinde reçeteli ilaçlar daha sonra daha güçlü göstermek o kadar güçlüdür. Buna en Sirtfoods yeme kültürleri dünyanın leanest ve sağlıklı olmuştur kurulmuş şaşılacak bir şey yok.

Bizim Sirtfood Diyet deneme katılımcılar 7 gün içinde 7 £ kaybetti ve onlar kadarki en iyi hissettiğini bildirdi.

Sirtfood Diyet ne anlama geliyor?
Sirtfood Diyet Faz 1 hiper-başarı faz 7 lbs kaybetmek yardımcı olduğu kanıtlanmış bir 7 günlük plan. İlk üç gün boyunca, kalori alımı üç Sirtfood yeşil suları, artı Sirtfoods zengin bir tam yemek oluşan, günde 1,000 kalori ile sınırlıdır. Dört yedi gün, iki Sirtfood zengin yeşil meyve suları ve iki Sirtfood zengin yemekler içeren 1500 kalori kalori alımını artırır.

Aşama 2 ağırlık kaybı sürekli devam eden bir 14 günlük bakım aşamasında, bir. Bu sürdürülebilir ve gerçekçi bir şekilde Sirtfoods bir zenginlik dolu diyet ambalaj ilgili. Bu ‘bakım’ Sirtfood yeşil suyu ile birlikte, günlük üç dengeli Sirtfood zengin yemek yeme ile elde edilir.

Nasıl Sirtfood Diyet diğer diyetlerden farkı nedir?

Sirtfood Diyet deneme Dikkate değer bir bulgu katılımcıların kas kaybetmeden önemli kilo kaybı olmasıdır. Katılımcılar aslında daha belirgin ve tonda bir görünüm için önde gelen kas kazanmak için, aslında ortak oldu. Bu Sirtfoods güzelliği; Onlar yağ yakma aktive değil, aynı zamanda kas büyümesi, bakım ve onarım teşvik. Bu kilo kaybı, genellikle kas metabolizmasını yavaşlatarak ve kilo daha olası yeniden yapma kaybı ile, yağ ve kas hem de gelen diğer diyetler tam tersidir.

Geleneksel diyetler aksine, katılımcılar aç olmamıştı ve enerji yavaşlarsa, aslında, enerji dolup taşmaktadır edildi acı vermedi.

Ama özel bu sizin plaka üzerine koymak tüm hakkında ne olduğunu olduğu gibi gerçekten Sirtfood Diyet işaretler ne sen çıkarmak değil ne. Bu gıdalar yeme sen gıdalar kesmek değil seviyorum veya tüm besin gruplarını öcü ilgili. , Düşük karbonhidrat unutmak, kalori sayma unutmak düşük yağ unutmak ve kooky gıda kısıtlamaların Nokta unutma. Bitter çikolata, köri ve kahve diğer gerçekten lezzetli gıdalar lütuf ile birlikte menü çok tüm vardır. Bu yemek keyfini insanlar için yeme son derece etkili bir yoldur.

Bitter çikolata, köri ve kahve tümü üzerinde çok olan menü.

diyet uzun bir süre boyunca sürdürülebilir mi? Ya da sadece bir hafta yapmak ve sonra normal beslenme alışkanlıklarına dönmek daha iyidir?
Sirtfood Diyet kelime ‘diyet’ gerçek anlamını yeniden keşfediyor tüm hakkında. Bazı faddy ne pahasına olursa olsun kilo vermek anlamına gelir, ancak yeme sürdürülebilir bir yolu yaşam boyu faydalar sağlar söyledi. En iyi gıdalar doğa, günlük hayatta sığar bütün aile için çalışan beslenme biçimi haline sunabileceği birleşmeyle ilgili ve uzun diyetin ilk hiper-başarı fazından sonra mükemmel bir denge içinde vücudu korur.

Biz uzun vadede sadece başarılı diyetler dahil değil, dışlama diyetler olduğunu biliyoruz. Bunu göz önüne aldığımızda prensibi ile, sevgi şeylerden biri ‘sirtifying’ yemek fikridir. Bu bizim en aziz bazı yemeklerin alarak ve onlara bir Sirtfood büküm vermek demektir. Tavuk köri, biber-con-carne pizza ve krep tüm onların büyük tadı koruyarak, kitapta görünür, ancak bazı basit swap ve Sirtfood kapanım için yığınlar daha iyilik sayesinde birlikte.

diyet faydaları nelerdir?

Bizim Sirtfood Diyet çalışmasında katılımcılar, kas ve kas fonksiyonlarının artışlar da dahil olmak üzere, 7 gün içinde 7 lbs ortalama kaybetti. yağ yakma üzerindeki bu dramatik etki, kas teşvik ederken, bizim Sirtfood temelli diyet herkes sadece bu şekilde savunulan elit sporcular ve modelleri gibi, yalın ve çok formda almak isteyen o kadar popüler hale geldi nedenlerinden biridir yeme.

Bir kilo kaybı beslenme noktasını kaçırmak gibi ama tamamen bunu düşünmek. Bu waistlines olarak sağlık ile ilgisi olduğu kadar olan bir diyettir. Artan enerji, net cilt, duygu daha uyanık ve daha iyi bir uyku yeme bu şekilde gelen hoş ‘yan etkileri’ vardır. Bazen faydaları uzun vadede diyet takip bile metabolik hastalıklar tersine döndü durumlarda da dahil olmak üzere, daha da dikkat çekici bulunmaktadır. Özünde, hastalığın yaşam boyu sağlık ve dayanıklılık için de temel oluşturur yeme bir yoludur.

Herhangi bir kusur var mı?
Şimdiye kadar yaşadığınız tek şikayet insanlar yemek yemek değil ki. fena değil ‘diyet’ için gidiyor …

GLAMOUR DENEDIM NE OLDU …
Ben 7 lbs kaybetti ve o zamandan beri onu tutmuş – Benim için duyulmamış olan. Şimdi benim alışveriş sepetine daha Sirtfoods ekleyin ve onlar gerçekten lezzetli, çünkü ben hala, kitaptaki bazı tarifler pişirin.

Ben diyetler de çöp olduğumu fazlalaştı. Orada, bunu söyledi. Ben her moda diyet yaptık; Su teresi çorbası Diyet 5: 2, paleo Atkins. Bu Been there, done, (boyutunu değiştirir asla) T-Shirt getirdi.

Ne Sirtfood Diyet hakkında beni heyecanlandıran?
Ben bu yüzden kahve, çikolata ve kırmızı şarap olabilir aslında ilgimi çekti. Bu kesinlikle, rüya? Ne yazık ki şarap pişmiş olan (ancak bir kırmızı şarap jus, soğan halkaları, sarımsak lahana ve ot kavrulmuş patates ile sığır eti Chargrilled eat zaman şikayetçi olmayacak), çikolata% 85 kakao (değil fave Galaxy olmak zorunda bar) ve kahve sans köpüklü süt ve karamel şurubu olmak zorunda. Eğer kendinizi daha iyi kilo vermek istiyorum ve hissediyorsanız Ama yine de, bu yapmak zorunda fedakarlıklar vardır.

En iyi bit?
kuralları olması. Gerçekten harfi tarif kitabı aşağıdaki Ve benim en sevdiğim şeylerden bazıları incuding zevk; çilek, biber, Medjool tarihleri, roket, zerdeçal. Ben pişmiş her şey lezzetli ve hoş sıfırdan pişirme yemek zevk nasıl şaşırdı.

En kötü bit?
Bir hafta boyunca her gece kalmak zorunda. Ben düzgün yapmak istedim, bu yüzden benim sosyal yaşam sıfır ve hükümsüz oldu. Üst ucu: Netflix gösteri bağımlısı alın. Eğer varsa Sirtfood yeşil suyu, haftanın geri kalanı için günde iki kez, ilk üç gün boyunca günde üç kez içki, ve ben alışmak için mücadele bir şeydi. Ama muhteşem bir akşam yemeği geliyor 6pm için gittiğini bilerek, daha kolay ve daha kolay.

Ne ondan aldınız …
Ben 7 lbs kapalı tuttum ve gıda ile kötü ilişkisi olan herkese tavsiye ediyorum – Sirtfood Diyet gıda düşünmek şekilde değişti. Bu kendinizi ya da hızlı bir düzeltme açlıktan değil, ama evli ya da tatile gidiyor ve kabartmak kaybetmek istiyor almak biri için idealdir.

Aidan Goggins & Glen Matten tarafından Sirtfood Diyet Sarı Kite £ 7.99 tarafından basıldı.

Yorumlar


Sen de Yorumla!