Günümüz zamanında artık çoğu insanın bulunmaktadır. Bazı vatandaşlarımız ve insanlarımız eksik bilgilendirmeden kaynaklanan olaylardan dolayı kredi kartını yanlış bir şekilde kullanmakta ve ile alışveriş yaparken sanki cebimizden hiç para gitmiyormuş gibi gözüktüğü için borçlar artmakta ve bazen maalesef bu borçları ödeyemez durumlara gelmekteyiz. Şimdi sizlere kullanırken nelere dikkat etmeliyiz diye bir başlık açıp içerisini istediğiniz ve almak istediğiniz her türlü bilgi ile donatmak istiyorum.

Öncelikle alışverişinizi yaparken kredi kartı borcunuzu ödeme konusunda sıkıntı çekecek kadar fazla alışveriş yapmamanızı tavsiye ederim. Diğer bir konumuz ise kredi kartınızın şifresini doğru bir şekilde ve unutmayacağınız şekilde seçin. Çünkü insanların yarısından fazlası kredi kartı şifresini doğum tarihi olarak ayarlamaktadır. Bu şekilde yapılırsa eğer kredi kartınız çalınırsa şifresinin bulunması çok daha kolay olmaktadır. O yüzden kredi kartı şifrenizi doğum tarihinizi niteleyecek şekilde ayarlamayın.

Kredi kartı şifrenizi hiç kimseye söylemeyin. Banka kartı veya kredi kartınızın şifresini yakınlarınız da olsa başkalarına söylerseniz, sizin bu iyi niyetinizi suiistimal edecek insanlarda olabilirler. Çünkü para denilince ve bedava para denilince günümüz insanlarımızın bazılarının akılları şeytanla işbirliği yapıyor ve karşılığında tanıdık veya yakın birisi olduğu için suçlayabilme şansınız da olmuyor. Olsa da siz şikayetçi olmayıp borcunuzu ödemek zorunda kalıyorsunuz. http://www.kalitefinans.com/en-uygun-kredi-karti-borcu-odeme.html sitemizi ziyaret ederek de sizlere doğru bilgilendirme konusunda yardımcı olabiliriz.

Diğer bir önlemimiz ise kredi kartınız ile internet üzerinden yaptığınız alışverişleri 3D sistemiyle kurgulanan sitelerden yapın alışverişleriniz. Çünkü örnek veriyorum internet üzerinden bir kazak aldınız. Fakat bu kazak güvenilir bir sitede değildi ve sizde ordan siparişinizi yaptınız. Bunun sonucunda da olacak sonuç belli, geriye ne kazak ne de para gelir.

Etiketler:

Yorumlar


Sen de Yorumla!