Kilo kaybını hızlandırmak için bazı ekstra fikirlere mi ihtiyacınız var? Hızlı kilo kaybı için size yardımcı olmak için en iyi 10 ipucunu sunuyoruz. Her ipucu basit görünebilir – fakat kombine ve bu 10 adımı izlerseniz ciddi anlamda fazla kilo verebilirsiniz!

Bu kolay kilo kaybının temel kuralıdır! Açıkçası yeme alışkanlığı tamamen rutin yaşam tarzına bağlıdır ama yatmadan önce 3 ila 4 saat öncesinde yeme işlemi kesilmelidir. Uyumadan yemek vücudunuza zarar verir ve bu daha sonraki herhangi bir yeme işleminde metabolizma için mücadele anlamına gelir. Öğle vakti vücudunuzun zaman ve enerji bol olarak günlük hayatın bütün yiyecek bölümü açısından önemli. Bu zaman diliminde bol su içerek hızlı kilo kaybı yolunda size yardımcı olacaktır.

MUCİZE besinleri yemek şart!

Bana göre, bu küçük bir mucize! Yani atıştırmak istiyorsanız – kolay kilo kaybı için bu gıdalar atıştırmak şart. Kereviz, salatalık, karpuz, yaban mersini, marul, yeşil fasulye, üzüm veya armut seçin ve yiyin.

DETOX

Detox kilo kaybı için harika bir yoldur. Detoks süreci kurmak ve verimli çalışmasını bedenimizdeki zehirli toksinleri temizler. Detox için çeşitli ürünler vardır. Ama sistemi temizlemek için basit bir yol gibi bir detoks takviyesi alarak başlamak için Gümüş Zayıflama dan .

EKSTRA FAALİYET

Araştırmalar, her gün içine faaliyetin birkaç kısa patlamaları alıyorum 1 saat süren kardiyo oturumda kolay kilo kaybı sağlamada gibi etkili olduğunu göstermiştir. Ve bu iyi bir haber ekstra zaman yapmak zorunda kalmadan ve hiç fark edeceksiniz şekillerde gün bu patlamaları almanın yolları vardır çünkü! Merdiven varsa Bugünden itibaren, onları tırmanmaya! Hiç elinizden geldiğince asansör kaçının. Otopark arkasında aracınızı park ve briskly yürümek. Bir veya hatta iki durak her zamankinden daha erken otobüsten alın. Eğer kaynaması su ısıtıcısı veya ping mikrodalga bekliyor, her zaman, ağız kavgası yapmak veya yerinde jog! Her gün içine bu küçük şeyler sunarak sizin kalp hızı yükseltmek ve fitness seviyelerini binası olacak. Bu merdiven nefessiz Bugün seni terk ederse, bu zamana kadar önümüzdeki hafta beklemek – Eğer bir iyileşme göreceksiniz! Ve tüm bu olacak kalori yakmak ve gün boyunca gidiş metabolizma tutmak.

KAHVALTI

Gerçekten günün en önemli yemeğidir. Mantıklı ve doymuş yağ oranı düşük ve metabolizma günün geri kalanı için kalori yakarak, işe alır büyük bir kahvaltı yiyin. Bu kadar basit!

Yeşil çay

YEŞİLE GİT

Bir yeşil çay! Yeşil çay içmek veya bir ek olarak alarak büyük sağlık yararları olduğu kanıtlanmıştır. Bu vücudunuzun yağları sindirmek ve metabolizmayı hızlandırmak için yardımcı olarak değil, sadece kolesterolü azaltır ve yaşlanma sürecini yavaşlatmak ama aynı zamanda onun kilo kaybı özellikleri ile bilinir yok. Pu-erh çay yardımcı olmak için her yemekten sonra denemek için iyi bir çay Hızlı kilo kaybı ile.

FİBER

Diyet lif açısından zengin olduğundan emin olun. Incir, nohut, kahverengi pirinç, fasulye, kepek, fındık ve çilek gibi yiyecekler lif, tüm iyi bir kaynağıdır. O sadece doldurur çünkü o kadar faydalıdır, ancak sistemi aracılığıyla bu güçler, o dışarı kızarma ve onunla yağlar ve protein alarak!

Alkol!

Değil alkol Hayır! Su. Eğer sulu kalmak emin çok önemlidir. Günde en az bir litre içmeye hedefliyoruz. İlk olarak, tam ve yiyecek istemek için çok daha az muhtemel hissediyorum yapma senin karın doldurur. Eğer beyin vücudunuzu izin çalışacağız susuz olan İkincisi ne zaman suya ihtiyacı biliyorum, ama bu sık sık bize açlık gibi hissediyor. Ve böylece biz sadece bazı içme suyu yerine yiyeceklerdir. Vücudunuzun sulu olduğunda metabolizma yağ yakma, birlikte geçiyor tutar! Ve son olarak, buz, soğuk su içme aslında kalori yakar olduğunu hatırlamakta yarar var! Her ne kadar bir günde 60 olarak!

BAŞLANGIÇ ERKEN

Peki sen her güne başlamak için iyi bir sağlıklı kahvaltı yemek başlamak zorunda biliyorum ama hareket almak için gün onun da en iyi zamanı! Hiçbir ondan alıyorum var – Araştırma günün herhangi bir zamanda biz daha dışarı bir sabah çalışmasında 3 kat daha fazla yağ yakmak olduğunu göstermiştir. Tekme ile o günün geri kalanı için en yüksek hızda çalışmaya devam edecektir bu her gün gibi vücudunuzu başlangıç. Ve bu yağ yakma bolca demektir! Sen hissediyorsun senin en enerjik ve sizin gibi hissediyorum son şey egzersiz zaman uzun bir günün sonunda, aksine o sizin tüm vermek olasılığı daha yüksektir. Ve en iyi şey – bir şey yaparsanız yataktan kalkmak anlık bunu yapmak için sadece daha olasıdır – ve ertelemeye değil!

AKILLICA SEÇ

Kendinizi motivasyon kaybetmek hissediyorum ve kışkırtmaya başlıyor her Nihayet, bir seçim yapmak için kendi kendine sor. Ben kullanmak biraz psikolojik hüner ve her zaman çalışıyor! Kendine sor “Ben daha çok istiyorum yapmak – Bu pasta / pizza, / hamburger veya rahat bir boyutu 10 kot”? Düşünün bu seçeneklerin her ikisi de önünüzde aslında ve yapmanız gereken tüm bir ve onun senin almaktır. Hangisini seçerdiniz? O aslında bu kadar basit olduğunu hatırlamak önemlidir sesler gibi saçma – sonunda kapalı ödeyecek bu gibi küçük seçimler bir dizi! Ve ne kadar çabuk artık bu kilo kaybı ipuçları uygulamaya başlarsanız düşündüğünüzden daha!

Yorumlar


Sen de Yorumla!