Hızlı zayıflama egzersizleri

Zayıflama 03 Ara 2015 113 okuma Okunma Hızlı zayıflama egzersizleri

Dönemimizin zayıflama ve sağlık konusundaki en büyük sorunları, hareketsizlik ve obezitedir. Size bu yazımızda, hızlı zayıflama egzersizlerinden bahsedeceğiz.

1. Aralıklarla metabolizmanı çalıştır.

Bu çalışmada 10 kez dörder dakikalık hız yapacaksınız sonra yavaş yürüyüş veya bisiklet sürün. (iki dakika toplam 60 dakika) haftada altı kez bunu yapın ve sonra 1 ay sonra yüzde 25 oranında vücudunuzdaki yağı yakarsınız. “10 bir all-out sprint 10 birine bir yoğunluk ölçeğinde bir sekiz veya dokuz için vur” kurşun araştırmacı Christopher Perry, PhD, Kanada Guelph Üniversitesi’nde egzersiz psikologu diyor.

hızlı zayıflama egzersizleri Hızlı zayıflama egzersizleri

2. İyi uyku

Sağlıklı bir vücut için iyi uyku şart. Günlük 6-8 saat uyumanız gerekiyor Hızlı zayıflama egzersizleri için.

3. Yağ yakımı için

Eğer yağ kalori daha yüksek bir yüzdesi cızırtı için yavaş giderken, bu sözde tatlı nokta unutun: Eğer sürdürmek en yüksek yoğunlukta daha toplam kalori yakılması da genel olarak daha yağ yakmak anlamına gelir. Bir kalp atış hızı monitörü üzerinde size konum hangi bölge ölçüsü, kayış için. Onun ekranda dakikada (bpm) sayısını belirterek, yürüyün ya da hafifçe (yağ-yakma bölgesi olarak adlandırılan yarım çaba hızını) jog Hızlı zayıflama egzersizleri. “Bu kolay bir günde ulaşmak sayı,” John Porcari, Wisconsin-La Crosse Üniversitesi’nde klinik egzersiz fizyolojisi bölümünde doktora, FİTNESS danışma kurulu üyesi ve program müdürü diyor. Sonra her zamanki tempoda güç yürüyüş ya da koşu ve kalp hızı ne olduğunu görmek; Bu daha büyük bir kalori yakmak ile uzun bir egzersiz almak için en iyi bahis için orta yoğunlukta hedef vardır. Sonuna doğru bazı kısa Hızlı zayıflama egzersizleri, hızlı aralıklarla ekleyin ve bunu itin istediğinizde için yüksek yoğunluklu bölge işaretlemek için bpm unutmayın.

4. Kahvaltıda yumurta yiyin

Günde fazladan protein ilk şey için gidin ve beyniniz Missouri-Columbia Üniversitesi’nden son bulgulara göre Hızlı zayıflama egzersizleri, daha sonra munchies savmak olacak. Yoğurt bir tarafı sabah yemek yedik Eski kahvaltı kaptanları az yem-me beyin dürtülerini gösterdi ve dolgun hissettim.

5. Adım başı daha fazla kalori yakarsınız

Mark Fenton tavsiyede, Complete Guide yazarı Sağlık Walking için normalde düz 3.5 mil başına saat yürüyüş (yüzde 6 civarında) hafif eğim ekleyerek (yaklaşık 40 kalori daha fazla saatte) yüzde 15 daha fazla kalori yakmak, Kilo Kaybı ve Fitness. Herhangi bir hızda püskürdü kalori başak büyük, zam dik.

Eğim Hız Yakılan kalori
10% 3 mil 50%
15% 2.5 mil 75%

Yorumlar


Sen de Yorumla!