2016 Oje trendleri ve renkleri

Moda 24 Kas 2015 108 okuma Okunma 2016 Oje trendleri ve renkleri

Ojelere düşkün olmayanımız bulunmamakta herhalde.ancak trendleri ve renklerine göz atmadan da sepetinize yenilerini eklemeyin.

Hepsi birbirinden güzel ve kış günlerine çok yakışacak renkleri beraber inceleyelim ve 2016 oje renklerinden mahrum kalmayalım.

bundan sonra 2015 sonbaharının sonuna yaklaşmakla beraber 2016 kış modası netleşti.Hatta 2016 yaz modasını bile konuşur olduk.ama şimdi biz 2016 kışında tırnaklarımızda maksimum hangi renkleri göreceğiz bunu inceleyeciğiz.

2016 Oje trendleri ve renkleri 2016 Oje trendleri ve renkleri

Essie ve renkleri kış sezonu için hazırlamış olduğu koleksiyondan daha önce burada bahsetmiştik.temel şekilde Essie’nin hazırlamış olduğu bu koleksiyon sezon trendi renklerden oluşuyor.ama 2016 oje trendlerinde bundan aşırı daha fazlasını görmekteyiz.

Yanık turuncu oje

Kiremit rengini andıran yanık turuncu soğuk kış mevsimine biraz renk katacak ve içimizi ısıtacak türden.2016 kış aylarına gerçekten aşırı yakışacağını söyleyebiliriz.

yanık turuncu oje 2016 Oje trendleri ve renkleri

Mor oje

2016 Oje trendleri ve renklerinde ön plana çıkan renklerden biri de mor ojeler olmaktadır.Bu kış koyu renkler revaçta olacağından koyu mor’un her tonu tırnaklarımızı renklendirecek.

mor oje 2016 Oje trendleri ve renkleri

Metalik Gri Oje

2016 makyaj modasında da ön plan da olan gri renk bu sezon da tırnaklarımızı da süslyecek.Koyu metalik gri ojeler bu kışa ışıltı katacak benzeri görünüyor.

metalik gri oje 2016 Oje trendleri ve renkleri

Kestane Rengi Oje

2016 oje renklerinden olan kestane rengi (maroon) ojeler tam anlamıyla bir kış rengi.Hem de tırnaklarda koyu renk ojeler içerisinde harika bir seçenek oluşturuyor.kestane rengi oje 2016 Oje trendleri ve renkleri

Lacivert Oje

Bu sezon tekrardan moda olan lacivert ojelerden hala edinmediyseniz, acilen almanızı tavsiye ederiz.

lacivert oje 2016 Oje trendleri ve renkleri

Donuk oje

Son şekilde 2016 Oje trendleri ve renklerinden öne çıkan mat ojeler.Bir süredir varlığını sürdüren mat ojeler bu kış da görülmeye devam ediyor.Bu arada her oje renginin mat ojesini edinmek gerçekten lüzumsuz.Ben bir tane matlaştırıcı alıp dilediğim süre mat dilediğim süre parlak kullanmayı tercih ediyorum.

mat donuk oje 2016 Oje trendleri ve renkleri

Ojenin de ova kışı olurmu demeyin gerçekten oluyor.Bazı renkler yaz aylarına çok fazla yakışırken kışın çok aşırı rahatsız edebiliyor.Sezon trendlerinden de görüldüğü üzere koyu renkler kış aylarına daha çok yakışıyor.Kış aylarında nude tonlar da iyi birer seçenek oluşturuken yaz aylarında daha çok pastel tonlar görülüyor.

Kış aylarında nude tonlarda ki ojeleri matlaştırıcı ile kullanabilir ve kışa yakışan bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yorumlar


Sen de Yorumla!